Jako první a jediní v Čechách a na Slovensku jsme obdrželi prestižní certifikaci od Canvy – CCC (Canva Certified Creative), kterým se celosvětově může chlubit jen zhruba devadesát subjektů. Společnost Canva si pečlivě vybírá, koho mezi své ambasadory pozve. Proto nás získání certifikátu velmi těší. Je to pro nás zadostiučinění dlouhodobé spolupráce s Canvou, která tímto certifikátem ocenila naši dlouhodobou lektorskou činnost a vzdělávací program.

Canva certified creative, Kurz Canvy

Co to znamená pro vás

Ocenění CCC je pro nás na jedné straně závazek do budoucna. Pro vás je to záruka, že se obracíte na odborníky, kteří znají Canvu doslova naskrz a předají vám znalosti z první ruky. Jako Canva certified creatives získáváme především přístup k těm nejaktuálnějším novinkám, které se teprve chystají a se kterými vás v ukázkách seznamujeme na živých školeních.

Jednou z bezkonkurenčních výhod úzké spolupráce s Canvou je možnost kontaktu s vývojovým týmem Canvy. Díky našim podnětům byla opravena řada chyb například ve fontech a uživatelském rozhraní.

Jsme si vědomi skutečnosti, že se za dobu naší existence vyrojila celá řada školení na tvorbu grafiky v Canvě, často lákající na nízkou cenu, ovšem s hodnotou tomu odpovídající. Jinými slovy – věříme, že si zasloužíte víc. 

Smyslem naší práce je poskytnout vám co největší hodnotu – informace, které jsou fundované a přímo od zdroje. Aktualizace o chystaných novinkách. Tématický přesah mimo Canvu. Snažíme se dělat svoji práci co nejkvalitněji a s profesionálním nasazením. Ostatně zpětná vazba na naše školení je dlouhodobě 10 z 10.

Již nyní se nemůžeme dočkat, až vám představíme řadu novinek jak z Canvy, tak z dalších projektů, které pro vás připravujeme…

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.