PROFI KURZ  ––––––––

Škola mistrů grafiky

Canvu jste se naučili kompletně včetně pokročilých postupů. Rádi byste se naučili pravidla a základní teorie z grafického designu, abyste věděli, jak k sobě párovat fonty, jak vhodně kombinovat barvy a jakou vytvořit hierarchii, aby vaše sdělení na zákazníka zapůsobilo?

Nejobsáhlejší kurz v naší nabídce. Díky tomuto kurzu již při tvorbě grafiky neuděláte chybu. Vaše grafika bude vždy dobrá a bude prodávat.

 

–––––––––––––

ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU:

  • Vše, co obsahuje základní kurz Základy v Canvě
  • Vše, co obsahuje standardní kurz Pokročilé techniky v Canvě
  • Videa z oblasti teorie grafického designu - hierarchie, barvy, fonty
  • Videa s dalšími aplikacemi a nástroji, které práci v Canvě vhodně doplňují
  • Celkem 60+ videí
  • 7+ hodin obsahu
  • Každý týden nová videa
  • Aktualizace videí při změně prostředí Canvy
  • Přístup do kurzu na 1 rok
  • 1 x 60 minutová on-line konzultace s lektory

Předobjednat kurz

Co je obsahem kurzu?

V tomto kurzu najdete kompletně všechna videa, které obsahují kurzy Základy v Canvě a Pokročilé techniky v Canvě.

V tomto nejširším kurzu, který máme v nabídce, vám dáváme k dispozici veškeré potřebné know-how, jak si tvořit skvělou grafiku.

Jednoduchou formou vám vysvětlíme, jak fungují základní pravidla z grafického designu - hierarchie, párování barev a fontů.

Jak si pohlídat, že vaše grafika opravdu funguje a bude prodávat? Jakých chyb se vyvarovat, abyste nezapadli mezi grafický průměr nebo hůře grafický odpad, který vidíme všude kolem?

Co vám kurz přinese?

Po absolvování kurzu budete umět vytvořit grafiku jak pro potřeby on-line, tak pro tiskovou grafiku.

Přestanete být závislí na práci grafika, protože si vše zvládnete vytvářet zcela sami, navíc velmi rychle a jednoduše.

Ovládnete pravidla grafického designu.

Svou práci v Canvě vhodně doplníte o práci v dalších nástrojích a aplikacích, takže dosáhnete skvělého výsledku, který se vyrovná i práci profi grafiků.

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo si potřebuje vytvářet hezkou a fungující grafiku.

Našimi kurzy prošli již drobní podnikatelé, velké korporace i běžní uživatelé.

Na kurzy k nám přišli už i samotní grafici, kteří se chtěli naučit Canvu používat a dnes ji využívají jako komunikační nástroj se svými klienty.

Kdo kurz vyučuje?

Lektory kurzu jsou první certifikovaní lektoři
Canvy ve střední a východní Evropě a jedni
z nejaktivnějších ambasadorů Canvy na světě - Lucie Višňáková a David Svoboda.

S Canvou jsou v úzkém denním kontaktu, podílí se na tvorbě výukových materiálů přímo pro potřeby Canvy a vedli pro ni workshop na mezinárodní konferenci v Londýně.

 

Co o našich kurzech řekli

"Pokud hledáte způsob, jak tvořit profesionální bannery a grafiku pro svůj e-shop a zároveň ušetřit, je Canva a celé školení skvělou volbou. Lucka s Davidem jsou nejen fajn lidi, ale také velcí odborníci, kteří znají skvěle jak Canvu, tak i Shoptet. Osobně se mi na workshopu líbilo velké množství užitečných informací a příkladů z praxe, které mohou e-shopaři obratem využívat ve svých e-shopech či sociálních sítích a celkově se tak posunout na další level. Příjemná atmosféra a dobré jídlo bylo skvělým bonusem navíc."
Ondřej MikolášProduct Manager, Shoptet.cz
S workshopem jsem byla velmi spokojená a splnilo to mé očekávání. Canva umí neskutečně mnoho věcí a práce s ní je jednoduchá. Nejvíce oceňuji Davidovo nadšení do tématu. Díky tomu si mou pozornost získal na celý den, nehledě na to, že nás neustále překvapoval tím, co Canva všechno dokáže. Jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila a doporučuji všem, kteří o kurzu minimálně uvažují. Má smysl!
Petra VomočilováEducation Coordinator, H1.cz
Na školení Canvy jsem přicházel plný očekávání a jako mírně pokročilý jsem si v první polovině procvičil již získané dovednosti, aby pak v druhé polovině přišla smršť velmi užitečných informací a já jsem odcházel s velkým množstvím nových poznatků a rad, jak přistupovat ke Canvě. Lektor David byl velmi pečlivý ve vysvětlování a ukázal velké množství tipů a triků, které dokáží ušetřit čas při práci. Já jsem byl velmi spokojen a školení bych doporučil všem zájemcům o grafiku a psaní textů.
Jan HloušekH1.cz
Prošla jsem kurzem Grafika pro negrafiky v Attaveně. Moc všem doporučuji, bylo to skvělé. Nemám co vytknout, bylo to moc moc užitečné. Teď tvořím grafiku úplně jinak a už na jiné úrovni. Děkuji za super školení.
Danuše Langmajerová
Perfektní školení, předčilo mé očekávání. Vřele doporučuji, všem, kteří se chtějí naučit něco, co opravdu použijí! Děkuji!
Monika Boumová
Perfektní školení!!! Doporučuje všem, kteří se chtějí naučit dělat letáčky, prezentace atd. na profesionální úrovni. Výborné i pro úplné začátečníky 🙂 Školení provádějí opravdoví nadšenci a profesionálové, kteří se v této oblasti neustále zdokonalují. Rádi poradí, vysvětlí a dají tipy a rady, jak se dále zdokonalovat atd. Takže Kurz "Grafika pro negrafiky" všem doporučuji!!!
Galina Verbíková
Školení, ze kterého si i pokročilejší uživatel vezme mnoho zajímavých rad a tipů, které jsou k nezaplacení. Myslím si, že tímto školením by měl projít každý člen týmů ve firmě, pomůže totiž lépe vyjadřovat, co má člověk zrovna v hlavě. Díky moc za skvělý den, plný kreativní energie, nápadů atd! 🙂 Kdo váháte, neváhejte! Stojí to za to! 🙂 V březnu se doufám uvidíme v Brně na pokročilém kurzu 🙂
Barča Levíčková
Grafika pro negrafiky bylo výborné školení, plné praktických rad. Nelitoval jsem ani koruny, kterou jsem za školení zaplatil a určitě se uvidíme na dalších školeních.
Pavel Handl
Nejsou základy jako základy... 🤔 Canvu jsem objevil náhodou a zkusil v ní udělat pár "příspěvků" na soc.sítě, ale nechtěl jsem ztrácet čas jejím postupným objevováním. Proto jsem zvolil tento kurz a dobře jsem udělal. ✌️ Pan Svoboda neskutečným tahem na branku (Kometa!!) všechny účastníky kurzu naprosto ohromil! Na konci kurzu budete mít chuť (nikoliv však sílu 😅) pokračovat dále a dále a objevovat zákoutí Canvy, kam se normálně nedostanete... A pro ty, co v sobě najdou zbytky sil, pan Svoboda neváhá po kurzu "doplnit" informace - tedy nikoliv konec, padla, na shledanou... V dnešní komerční době málo vídaný jev. A musím též zmínit slečnu Bulisovou, která s grácií a taktem doplňovala pana Svobodu a řídila celý kurz. 👏 Děkuji moc a kurz pro pokročilé mám v hledáčku 🎯
Pavel Bachman
Jsem z kurzu nadšen. Děkuji.
Pavel Krisko
Také se připojuji a shrnu to - perfektní kurz i perfektní přístup. I pro mne jako negrafika - neajťáka jasné informace, jak s Canvou pracovat včetně tipů, jak si práci v programu zjednodušit a urychlit. Všem doporučuji!
Jarka Zákonová
Jako laik, co má rád hezké věci, jsem vůbec netušila, na co se mám připravit..a nečekejte nikdo nudný kurz klikání na myš..naopak! Krok za krokem jsem se naučila dělat úkony v programu, dozvěděla jsem se také spoustu zajímavých vychytávek, novinek (jak píšou slečny výše)..a závěrečná ukázka jak je svět grafiky zajímavý a rozmanitý, a co vše se v něm dá najít..no pecka! V prosinci mám cestovní horečku, tudíž na pokročilý kurz půjdu později..ale už teď se těším...moc děkuji za príjemně strávený den! 🙂
Simona Kumpánová

Předobjednat kurz